Швидкість автомобіля за 10 с збільшилася від нуля до 8 м/с. Визначити прискорення.


Ответы на вопрос

Отвечает Dolinda Ivanna.

Ответ:

ускорение равно 0,8 м/с²

Объяснение:

V(0) = 0

V(t) = 8 м/с

t = 10 c

а - ?

-------------------------

а = (V(10)  - V(0)) : t = (8 - 0) : 10 = 0.8 (м/с²)