Скільки часу триває вільне падіння з висоти 45м? 720м? Уважайте, що g=10м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Колодезных Виктория.

Дано:                                                     Решение

h₁ = 45м                                     h₁ = gt₁²/2

h₂ = 720м                                  t₁ = √2h₁/g

g = 10м/c²                                  t₁ = √2*45м/10м/c² = 3с

----------------                                h₂ = gt₂²/2

t₁ - ?                                           t₂ = √2h₂/g

t₂ - ?                                          t₂ = √2*720м/10м/c² = 12c