Визначити ЕРС індукції, що винникає в замкненому контурі, при зміні магнітного потоку на 2 Вб за

0,1с?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

ΔФ=2 Вб   Δt=0.1 c   E=?

===

E=ΔФ/Δt=2/0.1=20 B

======================