Визначити ЕРС індукції ,що виникає в замкнутому контурі ,при зміні магнітного потоку на 2 вб за 0,1

с

Ответы на вопрос

Отвечает Кадирбек Диас.
E=ΔФ/Δt=2/0.1=20 B
======================