Автомобіль рухався рівноприскорено, протягом 10с його швидкість зросла від 0 до 15 м/с. Знайдіть

прискорення автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Маша.
V=v0+at, a=(15-0)/10= 1.5 м/с²