Велосипедист їхав з одного пункту в інший. Першу третину шляху він проїхав з швидкістю = 18 км/год.

У подальшому половину часу, що залишився він їхав з швидкістю = 22 км/год, після чого до кінцевого пункту він йшов пішки з швидкістю = 5 км/год. Визначить середню швидкість велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

дано V1=18 км\ч   S1=L\3     S23=2L\3      t2=t3   V2=22 км\ч  S3=5 км\ч


1) так как t2=t3   то средняя скорость на этом участке V23=(V2+V3)\2=27\2=13,5 км\ч


2 ) Vcр=S\t=L\(t1+t23)=L\(L\3V1+2L\3V23)=1\(1\3V1+2\3*V23)=3V1*V23\(V23+2*V1)=

=3*18*13,5\(13,5+36)=729\49,5=14,73км\ч