По довгому соленоїду, що має густину намотки 40 витків/см, тече струм 10 А Знайти напруженість поля

всередині соленоїда.

Ответы на вопрос

Отвечает Adelmetov Artur.

Дано: I=10 A; n=40 витков/см; Н - ?

-----------

Выводить формулу

Н=n*I

не буду. НО! Если на одном сантиметре соленоида намотано 40 витков, то сколько на 1 метре? Сколько см в 1 м? 100. Значит и витков поместится в 100 раз больше.

Тогда n=4000 витков/м. Н=4000*10=40000 А/м.

Ответ: 40000 А/м.