Задача 28.1. Соленоід має 1000 витків. Сила струму в його обмотці рівна 1 А магнітний потікчерез

поперечний переріз соленоїда рівний 0,1Bб. Обчисліть енергію магнітного поля соленоїда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Вика.

Відповідь: W =50Дж

Пояснення:

W-?                              W=NLI²/2

N=1000                        Ф=LI ⇒  L= Ф/I

I=1A                                 W=NФ/I*I²/2=NФI/2

Ф=0,1Вб                        W=1000·0,1·1/2=50Дж