По схилу довжиною 600 метрів рухався автомобіль з прискоренням 0,3 м/с в квадраті.Яку швидкість мав

автомобіль на початку руху і в кінці, якщо його рух тривав 50 секунд.

Ответы на вопрос

Отвечает Гросул Вася.

Ответ: 4,5м/с; 19,5м/с

Объяснение:

Дано:

S=600м

а=0,3м/с²

t=50с

--------------

Vo-?; V-?

Путь автомобиля равен:

S=Vo*t+at²/2

Отсюда:

Vo=(S-at²/2)/t=(600-0,3*50²/2)/50=4,5м/с

V=Vo+at=4,5+0,3*50=19,5м/с