На візку масою 20 кг, який перебував у стані спокою, стоїть людина масою 60 кг. якої швидкості

відносно землі набуде візок, якщо людина піде по ньому з швидкістю 1м/с відносно візка​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Костя.

Ответ:

дано m=20 кг M=60 кг Vотн=V+U V- ?

пусть V - скорость тележки U - скорость человека

по закону сохранения импульса

0=mV-MU

M(Vотн-V)=mV

MVотн=V(m+M)

V=MVотн\(m+M)=60\80=0,75 м\с