Висота похилого містка що з'єднує сушу та корабель = 1,2м А довжина = 12м По містку котять бочку

вагою 1400 Н, при цьому прикладають силу 200Н Яким є ККД цього містка

Ответы на вопрос

Отвечает Ilyunov Sergey.

Дано:

h = 1,2 м

l = 12 м

P = 1400 Н

F = 200 H

η = ?

Решение:

η = Aп / Aз

Ап = Ph = 1400 H * 1,2 м = 1680 Дж

Aз = Fl = 200 H * 12 м = 2400 Дж

η = 1680 Дж / 2400 Дж = 0,7

Ответ: η = 0,7 (ответ также можно будет записать в процентах: 70%)