Висота похилого містка що з'єднує сушу та корабель = 1,2м, а довжина 12м. По містку котять бочку

вагою 1400Н, при цьому прикладають силу 200Н. Яким є ККД цього містка При визначенні ККД порівняйте два види роботи, яка робота завжди має менше значення?

Ответы на вопрос

Отвечает Seikimbaeva Asel.

Ответ: 70%

Объяснение:

Дано:

h=1,2м

Р=1400Н

F=200Н

L=12м

----------------

η-?

η=Ап/Ав, где:

Ап-полезная работа;

Ав-выполненная работа.

Ап=Рh

Ав=FL

η=Ph/(FL)=1400*1,2/200*12=0,7*100%=70%

Полезная работа всегда меньше выполненной