На коротке плече важеля діє сила 54 Н, а на довге 4,5 Н. Довжина короткого плеча 15см. Яка довжина

довгого плеча?(розв'язок) а) 16,2см; 6) 150см; в) 180см; г) 540см. 10. На установці для визначення ККД похилої площини були отримані такі дані: довжина похилої площини 60см, висота 20см. Вантаж вагою 4H переміщали рівномірно по похилій площині, діючи силою 2,5Н. Знайти ККД похилої площини (розв'язок) а) 20%; б) 33%; в) 43%; г) 53%.

Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Руслан.

Ответ:

1.в

2.г

Объяснение:

1.Момент сили на короткому плечі = Момент сили на довгому плечі

(Сила на короткому плечі) * (Довжина короткого плеча) = (Сила на довгому плечі) * (Довжина довгого плеча)

54 Н * 0.15 м = 4.5 Н * (Довжина довгого плеча)

8.1 м = 4.5 Н * (Довжина довгого плеча)

Довжина довгого плеча = 8.1 м / 4.5 Н

Довжина довгого плеча ≈ 1.8 м

2.Витрачена енергія = (Сила нахилу) * (довжина похилої площини)

Корисна робота = (Сила, що переміщує вантаж) * (висота)

Витрачена енергія = 2.5 Н * 0.6 м = 1.5 Дж

Корисна робота = 4H * 9.8 Н/кг * 0.2 м = 7.84 Дж

ККД = (7.84 Дж) / (1.5 Дж) * 100%

ККД ≈ 522%