Висота похилої площини 12м, довжина 30м. Для піднімання вантажу вагою 500 Н прикладають силу 0,4

кН. Знайти ККД похилоï площини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенков Марат.

Ответ: 50%

Объяснение:

Дано:

h=12м

S=30м

Р=500Н

F=0,4кН=400Н

---------------

η-?

η=Ап/Аз=Рh/(FS)=500*12/(400*30)=0,5*100%=50%