Рух тіла описується рівнянням x = 20 + 10t - 2.5t ^ 2 Знайти імпульс тіла через 2с та через 5 с

після початку відліку часу, якщо маса тіла 10 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Хруник Аня.

х(t)=xo+Vot+(ax/2)t².

Vo=10 м/с; а=-5 м/с²; V(t)=Vo+at=10-5t; V(2)=10-5*2=0; p=mV=0. Это ответ.

V(5)=10-5*5=-15 м/с. р=10*(-15)=-150 кг*м/с. Это второй ответ.