Рух матеріальної описується рівнянням х= 5 - 4t + 2t². Знайти імпульс тіла через 5 та 7 с після

початку відліку часу, якщо маса тіла дорівнює 400г

Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.
х= 5 - 4t + 2t²
m=400г=0,4 кг

Составим уравнение скорости. 
V= - 4 + 4*t
скорость на 5 секунде
V(5)=-4 + 4*5=16 м/с
скорость на 7 секунде
V(7)=-4 + 4*7= -4+28=24 м/с
Уравнение импульса 
р=m*V
Импульс через 5 секунд
p(5)=m*V(5)=0.4*16 =6,4 кг*м/с
Импульс через 7 секунд
p(7)=m*V(7)=0.4*24=9,6 кг*м/с