Рух матеріальної описується рівнянням х= 5 - 4t + 2t². Знайти імпульс тіла через 6 с після початку

відліку часу, якщо маса тіла дорівнює 400г.

Ответы на вопрос

Отвечает Сайлаубек Даниал.
x(t) = 5-4t+2t^2 \rightarrow v(t) = -4+4t\\
p = mv(6) = 0.4(-4+6\cdot4) = 8

Ответ 8 кг*м/с