Рiвняння залежності проекцiï переміщення від часу має вигляд Sx = 5t + 0,5t2. Визначити початкову

швидкість​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Захар.

Початкова швидкість (V₀) може бути знайдена, взявши першу похідну від функції Sx за відношенням до часу t і обчисливши її в точці t = 0, оскільки початкова швидкість - це швидкість у момент початку руху.

Дано рівняння Sx = 5t + 0,5t².

Знайдемо похідну функції Sx по відношенню до t:

V = d(Sx)/dt = d/dt(5t + 0,5t²).

d/dt(5t) = 5,

d/dt(0,5t²) = 0,5 * 2t = t.

Тепер обчислимо похідну функції Sx в точці t = 0:

V₀ = V(t=0) = 5 * 0 + 0 = 0.

Отже, початкова швидкість V₀ дорівнює 0.