Залежність координати від часу для тіла, що рухається прямолінійно, задана рівнянням х=3-2t+0,5t².

1) Запишіть формулу залежності проекції швидкості цього тіла від часу. 2) Побудуйте графік залежності від часу. 3) Визначте модуль переміщення тіла за перші 4 с часу.

Ответы на вопрос

Отвечает Машин Виталий.

Ответ:

Формула для проекції швидкості тіла в останній час як похідна від формули залежно від координати х від часу t:

v = dx/dt

Отже, потрібно взяти похідну від х по відношенню до t:

v = d(3 - 2t + 0,5t^2)/dt = -2 + t