Даю 95 балов срочно умаляю,Визначте сполуку якщо вона належить до одноатомних спиртів, а молярна

маса становить 102 г на моль

Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Денис.

Ответ:

Объяснение:

Загальна формула одноатомних спиртів СnH2n+1OH. Підставимо молярні маси речовин у рівняння і отримаємо:

12n + 2n + 1 + 16 + 1 = 102

14n + 18 = 102

14n = 102 - 18

14n = 84

n = 84 : 14

n = 6

Отже формула одноатомного спирту: С6Н13ОН - гексанол