1. З Києва в бік Луцька з інтервалом у 10 хв виїхали два потяги зі швидкостями 60 км/год. З якою

швидкістю рухався зустрічний потяг, якщо він зустрів ці потяги з інтервалом у 6 хв один після одного? 2. З міста з однаковими швидкостями в один бік виїхали два автомобілі з інтервалом 12 хв один після одного. Вони почергово, з інтервалом у 14 хв, обігнали того самого велосипедиста. У скільки разів швидкість автомобілів більша за швидкість велосипедиста? 3. Ехолот, встановлений на батискафі, що підіймається з води зі сталою швидкістю 3 м/с, посилає короткий звуковий імпульс. На якій глибині знаходився в цей момент ехолот, якщо глибина моря у місці занурення становить 4,5 км, а відбитий від дна імпульс ехолот зареєстрував у момент виходу на поверхню? Швидкість звуку у воді вважати рівною 1500 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Марова Лидия.

60/60=1 км в час скорость двух поездов

1*10=10 км расстояние между двумя поездами

1*6=6 км проехал поезд за 6 минут

10-6=4 км проехал встречный поезд за 6 минут

4/6*60=40 км в час скорость встречного поезда