З міста з однаковими швидкостями в один бік виїхали два автомобілі з інтервалом 12 хв один після

одного. Вони почергово, з інтервалом у 14 хв, обігнали того самого велосипедиста. У скільки разів швидкість автомобілів більша за швидкість велосипедиста? ОТВЕТ НЕ В 7 РАЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Оглоблина Настя.

Ответ:

Объяснение:

З міста з однаковими швидкостями v₁ в один бік виїхали два автомобілі з інтервалом t₁=12 хв=12*60=720 сек один після одного. Вони почергово, з інтервалом у t₂= 14 хв=14*60=840 сек, обігнали того самого велосипедиста. У скільки разів швидкість автомобілів v₁ більша за швидкість велосипедиста v₂?

расстояние между автомобилями

S₁=v₁*t₁

после того как первый обогнал байкера, велосипедист за время t₂ проезжает расстояние S₂=v₂*t₂ а задний автомобиль догоняет его, проехав расстояние S₁+S₂ за то-же время t₂

S₁+S₂=v₁*t₂

v₁*t₁+v₂*t₂=v₁*t₂

v₂*t₂=v₁*(t₂-t₁)

v₁/v₂=t₂/(t₂-t₁)=840/(840-720) = 7 раз

***************замечание*****************************

скорее всего преподавателю не понравилось решение.

*********************************************************

ответ - в 7 раз - верный