Пожалуйста, очень прошу, нужно подробное физическое решение, у меня все воруют баллы, пожалуйста,

помогите! Буду ооооочень благодарен. 16. З Києва в бік Луцька з інтервалом у 10 хв виїхали два потяги зі швидкостями 60 км/год. З якою швидкістю рухався зустрічний потяг, якщо він зустрів ці потяги з інтервалом у 6 хв один після одного? 17. З міста з однаковими швидкостями в один бік виїхали два автомобілі з інтервалом 12 хв один після одного. Вони почергово, з інтервалом у 14 хв, обігнали того самого велосипедиста. У скільки разів швидкість автомобілів більша за швидкість велосипедиста? 18. Ехолот, встановлений на батискафі, що підіймається з води зі сталою швидкістю 3 м/с, посилає короткий звуковий імпульс. На якій глибині знаходився в цей момент ехолот, якщо глибина моря у місці занурення становить 4,5 км, а відбитий від дна імпульс ехолот зареєстрував у момент виходу на поверхню? Швидкість звуку у воді вважати рівною 1500 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Вирясов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

16)

V1=V2=60 км/ч

t1=10 мин=1/6 ч

t2=6мин = 0.1 ч

V3=?

Расстояние между первыми поездами

S=V1*t1=60*1/6=10 км

Скорость третьего

S=(V1+V3)*t2

V3=S/t2 - V1=10/0.1 -60= 40 км/ч

17)

V1=V2

t1=12 мин=2/10 ч

t2=14 мин=7/30 ч

V1/V3=?

Расстояние между авто

S=V1*t1 =2V1 /10

Уравнение для валика и авто

извини не успел