Газу передають кількисть теплоти 7кДж, 60% якої пішло на збільшеня внутрішньох енергії газу. Знайти

роботу, виконану газом

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Марьям.

По первому закону термодинамики: Q = ∆U + A

Отсюда следует: A = Q - ∆U

По условию ∆U = 0,6*Q

∆U = 0,6 * 7 кДж = 4,2 кДж

A = 7 - 4,2 = 2,8 кДж


Ответ. 2,8 кДж