Знайти вагу нерухомого тіла якщо його об'єм 2 дм^2 , а густина 7800кг\м^3 ,яка вага цього тіла у

воді?  ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО!! 

Ответы на вопрос

Отвечает Елеугали Асылжан.

P1=m*g=p1*V*g=7800*0,002*10=156 кг

P2=p2*V*g=1000*0,002*10=20 кг