ДОПОМОЖІТЬ. 34 БАЛИ. період коливання 1 маятника становить 2 секунди. Частота коливань другого

маятника у 2 рази більша. За який час 2 маятник зробить стільки ж коливань як і 1 за 1 хвилину?

Ответы на вопрос

Отвечает Азеев Денис.

Т1=2с, f1=1/T=1/2=0.5гц,, f2=2f1=1гц, Т2=1/f2=1/1=1c,,

Другий маятник зробить 60 коливань за хвилину,

перший  -30 коливань/хв.

Другий маятник зробить 30 коливань за пів хвилини.