ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО ДАЮ 34 БАЛИ ДУЖЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА! період коливання 1 маятника 2

секунди. Частота коливань другого маятника у 2 рази більша. за який час 2 маятник зробить стільки ж коливань як і 1 за 1 хвилину?

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Глеб.

Т1=2с,  f1=1/T=1/2=0.5гц,; f2=2f1=1гц,  Т2=1/f2=1/1=1c,,

За 1хв. другий маятник робить 60коливань,  перший маятник-30коливань.