Автомобіль проїхав відстань 2 км зі швидкістю 20 м/с, а потім 4,5 км - зі швидкістю 15 м/с. Яка

середня швидкість руху автомобіля на всій ділянці шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Топская Жансая.
T1 = 2000 : 20 = 100 c
t2 = 4500 : 15 = 300 c
<v> = 2000 + 4500 \ 100 + 300 = 16,25 m\c
Отвечает Байрамова Камилла.

V=S1+S2/t1+t2=72+54/1+1=63км/год,, де 72км/год=20м/с, 54=15м/с.

63км/год =17.5м/с  -середня швидкість.