Доброго времени суток! не могли бы вы пожалуйста помочь с задачей по физике? Третину шляху

автомобіль проїхав зі швидкістю в 3 рази меншою, ніж решту шляху. Обчисли швидкість руху автомобіля на першій ділянці шляху, якщо його середня швидкість становить 45 км/год.получается, швидкість автомобіля на першій ділянці шляху — х км/год, тогда на второй — 3х км/год. я попробовала решить эту задачу, но я не уверена, правильно ли я решила, подскажите пожалуйста, правильно ли это? если нет, то будьте добры, напишите как правильно.вот мое решение задачи:(х+3х) : 2 = 45;х+3х = 45 × 2;4х = 90;х = 90 : 4;х = 22,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулупова Юля.

Ответ:

Объяснение:

Нехай на першій ділянці шляху швидкість складає - х км/год, тоді на

на решті ділянки швидкість  - 3х км/год. Час, який автомобіль подола першу частину шляху складає (1/3S)/3х = S/3х год, а на решті ділянки час складає (2/3S)/9х = 2S/9х  год. Складемо рівняння:

S/(S/3х + 2S/9х) = 45

S/(3S/9х + 2S/9х) = 45

S/(5S)/9х = 45

S* 9х/(5S) = 45

9х = 45 * 5

9х = 225

х = 225 : 9

х = 25 км/год швидкість руху автомобіля на першій ділянці шляху

Отвечает Маракулина Екатерина.

Ответ:

Объяснение:..........