Допоможіть розвязати розгорнуто. Автомобіль проїхав третину шляху зі швидкістю V1 а решту шляху зі

швидкістю V2 яка дорівнює 50 км/год. Визначте швидкість автомобіля у км/год на першій ділянці якщо середня швидкість проходження всього шляху дорівнює 37,5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Алевтина.
V(средняя)= (s/3+2s/3)/(s1/v1+s2/v2)=...=2v1v2/(v1+v2)
37,5=100v1/(v1+50)
37,5v1+50*37,5=100v1
62,5v1=50*37,5
v1=30 км/год