Будь ласка допоможіть!!!! 1. Щоб нитка розжарення електричної лампи почала світити, її необхідно

нагріти до кількох тисяч градусів. Це відбувається упродовж 0,1с після вмикання лампи. Скільки електронів пройде через поперечний переріз нитки розжарення за цей час, якщо сила струму в лампі дорівнює 0,2А 2. під час блискавки через поперечний переріз її каналу проходить 1,25*10^23 електронів. Розряд триває 0,2с. Яка сила струм в каналі блискавки? 3. У вашому розпорядженні є ві мідні дротини однакового перерізу,але різної довжини. По якій із них і чому протікатиме струм більшої сили,якщо їх почергово приєднати до одного і того самого акумулятора? Дуже треба, балів більше немаю((((

Ответы на вопрос

Отвечает Полыгалова Маша.
1. За это время пройдет общий заряд Q=I*t=0.2*0.1=0.02 Кл, тогда число электронов n=Q/q(эл)= 0.02/1.602*10^-19= 1.248*10^17 эл -ответ

2. Прошедший заряд составляет Q=n*q(эл)= 1.25*10^23* 1.602*10^-19= 2.0*10⁴ Кл, тогда ток I=Q/t=2.0*10^4/0.2=1*10^5 A

3. I=U/R, R=po*L/S, I=(U*S/po)/L -значит по короткому с ме́ньшей L