У нашому розпорядженні дві мідні дротини однакового перерізу, але різної довжини. По якій із них і

чому протікатиме струм більшої сили, якщо їх почергово приснати до одного I того самого акумулятора? 100 балів!​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Ответ:

Объяснение:

L1>L2,

I1/I2 ?

I=U/R=U*S/(p*L),

I1/I2=L2/L1< 1. => I1<I2.

В короткому проводнике ток больше.