Помогите Помогите,пожалуйста решить задания! 1. Напруга на лампі 220В, а сила струму 0,2А. Яка

сила струму буде в лампі,якщо напруга стане 110В? Як буде горіти лампа?2. Дві дротини - мідна і залізна – мають однакову площу поперечного перерізу ,але мідна у 2 рази довша від залізної. Опір якої дротини менший і у скількиразів?3. Як змінився опір резистора, якщо напруга зменшилась в 4 рази?4. Обчислити роботу, яку виконує електричний струм за 4с, якщо сила струму10А при напрузі 100В.5.Провести розрахунки і заповнити таблицю.ρ, Ом∙мм 2 / м l. м S, мм 2 R, Ом0,017 5 26.Скільки метрів ніхромового дроту перерізом 0,2 мм 2 потрібно длявиготовлення електроспіралі каміну, щоб при включенні в мережу напругою220 В по ній протікав струм силою 5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

1.Застосуємо закон Ома, який стверджує, що струм (I) в ланцюзі дорівнює напрузі (U) на ланцюзі, поділеній на опір (R): I = U/R. Тому, щоб визначити силу струму в лампі при напрузі 110В, ми повинні знайти опір лампи. Оскільки I = U/R, то R = U/I. Таким чином, опір лампи при напрузі 220В дорівнює 220V / 0,2A = 1100 Ом. При напрузі 110В, сила струму в лампі буде I = U/R = 110V / 1100 Ом = 0,1A.

Лампа буде горіти при напрузі 110В, але менш яскраво, оскільки менша сила струму протікає через неї.

2.Опір дротини залежить від її довжини та матеріалу, з якого вона виготовлена. Чим довша дротина, тим більший її опір. Мідь має менший опір, ніж залізо, тому що вона є кращим провідником електричного струму. Таким чином, опір мідної дротини буде меншим за опір залізної дротини.

Оскільки дротини мають однакову площу поперечного перерізу, їх опір залежатиме тільки від довжини. Оскільки мідна дротина у 2 рази довша, її опір буде в 2 рази більшим, ніж опір залізної дротини.

3.Опір резистора також залежить від його розміру та матеріалу. За законом Ома, I = U/R, якщо напруга зменшилась в 4 рази, то сила струму також зменшиться в 4 рази. Оскільки I = U/R, а сила струму зменшилась у 4 рази, то опір резистора збільшиться в 4 рази.

4.Робота (W) визначається за формулою W = U * I * t, де U - напруга, I - сила

Поставь пж лучший ответ