Щоб нитка розжарення електричної лампи почала світити, її необхідно нагріти до кількох тисяч

градусів. Це відбувається упродовж 0,1с після вмикання лампи. Скільки електронів пройде через поперечний переріз нитки розжарення за цей час, якщо сила струму в лампі дорівнює 0,2А

Ответы на вопрос

Отвечает Шаронов Дмитрий.

За это время пройдет общий заряд Q=I*t=0.2*0.1=0.02 Кл, тогда число электронов n=Q/q(эл)= 0.02/1.602*10^-19= 1.248*10^17 эл -ответ