Залежність шляху від часу задається рівнянням: S=8-2t+0,5t^2. Знайти швидкість та прискорення тіла

в момент часу t=4c.

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина Алёнушка.

Ответ:

Объяснение:

V(t)=S'(t)=-2*t  V(4)=-2+4=2 м/с  a(t)=1 м/с2