ДАЮ 100 БАЛЛОВ помогите решить физику 1)Рівняння руху тіла має вигляд: х=15-3t . Охарактеризуйте

рух, укажіть його параметри, побудуйте графік.2)Радісний собака зустрічає хазяїна. Рівняння руху собаки та хазяїна має вигляд: x1=11,5t і x2=800-t . Охарактеризуйте: а) місце їхньої зустрічі та час, через який вона станеться; б) координату собаки та хазяїна через 10 с від початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Маринка.

1) движение равномерное, с пост. скоростью -3м/с против оси 0х, начальная координата Хо=15м

2) в точке встречи х1=х2, 11.5t= 800-t, решаем: время встречи t=64сек, координата встречи х=х1(64)= 736м.

Через 10 сек от начала отсчета координаты составят: собаки х1(10)=115м, хозяина х2(10)= 790м