100 БАЛОВ!!! Радісний собака зустрічає хазяїна. Рівняння руху собаки та хазяїна має вигляд:

x1=11,5t і x2=800-t . Охарактеризуйте: а) місце їхньої зустрічі та час, через який вона станеться; б) координату собаки та хазяїна через 10 с від початку спостереження.

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Эвелина.

Ответ:

Объяснение:

x1=11,5t

x2=800-t

время встречи

11,5*t = 800-t

t = 800 / 12.5 = 64 c

координата встречи

x = 800 - 64 = 736 м

найдем координаты через 10 с

x1(10) = 11.5*10 = 115 м

x2(10) = 800 - 10 = 790 м