2. Велосипедист рухався зі швидкістю 4м/с та прискоренням 0,5м/с2. За який час він пройде шлях 20м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарубин Никита.

S=u0t-(at²)/2

20=4t-0,5t²/2

-0,25t²+4t-20=0

D=16-4×(-0,25)×(-20)=4

x=-4-2/0,5=-12 - не подходит

x=-4+2/0,5=4

Ответ: 4 с