Учениця масою 50 кг спізнюючись на урок піднімається сходовим прольотом висотою 3м за 2.5 с.Яку

потужність вона при цьому розвиває? ШВИДКО І З РОЗПИСАННЯМ

Ответы на вопрос

Отвечает Постельняк Мария.

Ответ:

A=m*g*h=50*3*10=1500 Дж

N=A/t=1500/2.5=600 Вт

Объяснение: