Потужність електропаяльника 110 Вт, а опір 440 Ом. Під якою напругою працює паяльник?


Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Катюшко.

Ответ:

Объяснение:

P=110 Вт

R=440 Ом

P= U / I  = U^2 / R

U= √(P*R) = √(110*440)  = 220 Вольт