Потужність електропаяльника 110 Вт, а сила струму 0,5 А. Під якою напругою працює паяльник?


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Алина.

Ответ:

Объяснение:

P=110 Вт

I= 0,5 А.

U=P/I=110 / 0.5 = 220 Вольт