54 БАЛА ! Видомо що опир R1 становыть 100m опир R2 150 Om показ ампер метра 2,4A. Вызначте

напругу на дилянци

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 600 В

Объяснение:

Якщо послідовне з‘єднання:

U=I*R

R=150+100=250 Ом

U=2,4*250=600 B