Під час старту космічний корабель рухається вертикально вгору з прискоренням 40 м/. Із якою силою

космонавт масою 80 кг тисне на крісло? Пожалуйста!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Карыпкан Аслан.

Ответ:

Дано:

(вектор а)=40м/с2

m= 80  кг

(Вектор P)-?

Розв'язання

Запишемо другий  закон Ньютона та  знайдемо проекцii  сил та прискорення.

(вектор N) +m(вектор g)=m(вектор a)

(вектор N) -m(вектор g)=m(вектор a)

(Вектор P)=80(10+40)=4000(H) = 4кН

Вiдповiдь:(Вектор P)=4кН