Відразу після старту космічний корабель рухається вертикально вгору з прискоренням 40м/с².З якою

силою космонавт масою 70 кг. тисне на крісло,у якому сидить? Яким є коефіцієнт перевантаження?

Ответы на вопрос

Отвечает Жемчужных Анастасия.

F=m*(g+a)=70*50=3500 H
Кп=a/g=4