Срочнооооооо!!!!Космічний корабель на деякій ділянці траєкторії поблизу поверхні Землі рухається

вертикально вгору з прискоренням 40м/с².З якою силою тисне космонавт на крісло кабіни,якщо маса космонавта 70 кг?Яка сила тяжіння,що діє на нього?

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Саша.
P= m(a+g)=70(40+10)=3500 H