Під час старту космічний корабель рухається вертикально вгору з прискоренням 40 м/с 2 . Із якою

силою космонавт масою 70 кг тисне на крісло?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишимов Кирилл.

Відповідь:

F=m*(g+a)=70*(40+10)=3500H=3,5кН

Пояснення: