Довжина одного плеча важеля 15 см, а другого – 45 см. До меншого плеча важеля прикріпили тіло масою

2,4 кг. Тіло якої маси необхідно прикріпити до більшого плеча, щоб важіль перебував у рівновазі? Допоможіть будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Валера.

Ответ:

Дано:

1 = 15 см = 0,15 м

2 = 45 см = 0,45 м

1 = 2,4 кг

2 − ?

Розв`язання:

1 /2  = d2/d1

1 = 1; 2 = 2g

1 /m2g = d2/d1   => 1/m2 = d2/d1

m2=m1*d1/d2   ;  [2]= кг ∙ м /м=кг

2 = 2,4 ∙ 0,15 /0,45=0,8 (кг)

Відповідь:0,8 кг

Объяснение: