Довжина одного плеча важеля 15 см, а другого – 45 см. До меншого плеча важеля прикріпили тіло

масою 2,4 кг. Тіло якої маси необхідно прикріпити до більшого плеча, щоб важіль перебував у рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Халявина Анастасия.

Дано:

d1=15см

d2=45см

m1=2,4кг

Знайти:

m2 - ?

Розв'язок:

Правило важеля F1/F2=d2/d1

F1=m1g

F2=m2g

m1g/m2g=d2/d1

m1/m2=d2/d1

m2=m1*d1/d2=2,4*15/45=0,8кг