До меншого плеча важеля прикріпили тіло масою 5 кг, а до більшого 500 г. Довжина великого плеча 10

см. Яка повинна бути довжина малого плеча, щоб важіль перебував у рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Настасья.
М₁ = М₂
М₁ - момент большей силы
М₂ - момент меньшей силы
М = F*l => F₁*l₁ = F₂*l₂ => g*m₁*l₁ = g*m₂*l₂
F = g*m
m₁ = 5 кг
m₂ = 500 г = 0,5 кг
l₂ - 10 см = 0,10 м
l₁ - ?
l₁ = m₂*l₂/m₁ = 0,5 кг *10 см / 5 кг = 1,0 см