Ціну на товар,який коштував 349 грн знизили на 23%.Знайти нову ціну товару?


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Андрей.


23% знижки від 349 грн дорівнює (23/100) * 349 = 80.27 грн.
349 грн - 80.27 грн = 268.73 грн.
Отвечает Ставинский Данила.

1 спосіб:

349 - (349 * 0.23) = 268.73 (грн)

2 спосіб:

100% - 23% = 77%
349 * 0.77 = 268.73 (грн)

Відповідь: нова ціна товару після знижки становить 268.73 грн